Kajakowa Przygoda

5 września 2021 r.
Zapisz się już dziś!

KAJAKOWA PRZYGODA… DLA RODZIN I NIE TYLKO 🙂

Zmiany, zmiany, zmiany… Ale tylko na na ciekawsze! 🙂

Zakończyły się prace i oddano do użytku pierwszą przystań kajakową na Wyspie Sobieszewskiej! Została ona zlokalizowana na Kanale Młynówka, a więc w miejscu, gdzie od kilku lat pływamy z Wami.

Z tej to okazji, współnie z Miastem Gdańsk, Radą Dzielnicy Wyspa Sobieszewska, GOS i innymi partnerami zapraszamy Was na festyn! Będzie można popływać kajakami, ale także wziąć udział w konkursach, zabawach, warsztatach, no i posilić się kiełbaską z ogniska.

Szczegółowy program festynu jest na stronie wydarzenia:

-> zobacz program

A co z naszym tradycyjnym spędzaniem czasu w kajaku? Ależ będzie!
Impreza ma charakter rekreacyjny – pływamy po Kanale Młynówka i Martwej Wiśle. Nie prowadzimy żadnej punktacji i stawiamy na dobrą zabawę! Uczestnicy pokonują zaplanowaną trasę w dogodnym dla siebie tempie, ważne tylko, aby zmieścić się w określonym limicie czasu (każdemu się uda!). 🙂

Zapraszamy w niedzielę, 5 września 2021 r., na Wyspę Sobieszewską!

Kajaki oczywiście zapewniamy 🙂
Na czas pokonywania trasy uczestnikom zostaną wypożyczone kajaki turystyczne dwuosobowe wraz z osprzętem (wiosła i atestowane kamizelki asekuracyjne). Rodziny z małymi dziećmi (do lat 8 i 25 kg) będą mogły skorzystać z kajaka w wersji z dodatkową dostawką dla małych dzieci (dodatkowa siedzisko i atestowana kamizelka asekuracyjna), czyli popłynąć w trójkę.

To już trzeci rok, gdy zachęcamy do odwiedzania Wyspy Sobieszewskiej i poznawania jej z kajaka.

Informacje o poprzednich imprezach na stronie naszej fundacji: www.familychallenge.pl

Organizator
Partnerzy
Patroni medialni

Impreza dofinansowana jest ze środków Rady Dzielnicy Wyspa Sobieszewska.